Аутор Тема: Екстра Геџа  (Прочитано 2429 пута)

peđa slavni

• Administrator
  • Full Member
  • Поруке: 161
    • Погледај профил
Екстра Геџа
« послато: фебруар 18, 2013, 10:13:53 поподне »

Тајна Екстра Геџиних моћи...

Милисав Лукић је био само просечан младић који је тек напунио тридесет и једну годину када га је његов деда Будимир, у селу познатији као Кобац, позвао да му саопшти велику породичну тајну коју су преносили са два колена на два колена (с деде на унука) сви његови преци. Та тајна садржана је у храстовом бурету које је скривено у мрачној пећини скривеној од туђих погледа. У том храстовом бурету се налазила магична текућина у народу познатија као џибра коју је Велизар Чудотворац, у Моравском крају касније канонизован као Св. Велизар Шљокча, заштитник произвођача алкохолних напитака, справио специјално за кнеза Лазара, а коју је овај поклонио Милисављевом претку за изузетне заслуге у борби против Турака. Тада је Милисав схватио да када попије гутљај те ракијице, дешава се чудесна трансформација. Милисав постаје Еxтра Геџа, суперхерој без мане и страха, најјачи кад се напије, у стању да испразни и најдубље буре, надчовек са најотпорнијом јетром на свету, чија магична хармоника испушта најумилније звуке Слинанових и Шабанових песама од којих стрепе негативци диљем земаљске кугле.

Predsednik

• Jr. Member
  • **
  • Поруке: 94
    • Погледај профил
Одг: Екстра Геџа
« Одговор #1 послато: фебруар 18, 2013, 10:19:32 поподне »
Odličan strip još boljih autora. Ali više me raduje informacija da se radi na novim epizodama, ali to vjerovatno nisam trebao reći....

peđa slavni

• Administrator
  • Full Member
  • Поруке: 161
    • Погледај профил
« Одговор #2 послато: фебруар 18, 2013, 10:21:52 поподне »
Odličan strip još boljih autora. Ali više me raduje informacija da se radi na novim epizodama, ali to vjerovatno nisam trebao reći....

Гдје ли ти само купиш такве информације да ми је знати :)

Predsednik

• Jr. Member
  • **
  • Поруке: 94
    • Погледај профил
« Одговор #3 послато: фебруар 18, 2013, 10:28:45 поподне »
 8)
Informacija je iz prve ruke